ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

31. ULUSLARARASI ADANA ALTIN KOZA FİLM FESTİVALİ

FESTİVAL EKİBİ

Genel Koordinatörler

İsmail TİMUÇİN - Hüseyin ORHAN

Genel Koordinatör Yrd. ve Sinema Program Koordinatörü

 C.Ceren YAZICIOĞLU

Festival Danışmanı

Esin KÜÇÜKTEPEPINAR

Dünya Sineması Danışmanı

Alin TAŞÇIYAN

Festival Danışmanı

Akın KILIÇ

Kısa Metraj Film Program Koordinatörü

Bora DAVUTLUOĞLU

Dünya Sineması Koordinatörü

İzlem OKTAY

Dijital Medya Koordinatörü

Cansu MERT

Basın ve Medya Koordinatörü

N1 Danışmanlık ve Organizasyon Bircan Silan

Etkinlik Sorumlusu

Metin BULUT

Saha Koordinasyon

Doğukan KORKULU

Saha Koordinasyon

Cem ÇELİKER

Basın ve Medya Koordinasyonu

Ebru Ünal

Selen Aygenoğlu

Çocuk Filmleri Koordinasyon Sorumlusu

Yasemin Dilek BİLGİN

Açılış ve Onur Ödülleri Tören Koordinatörü

Ayşegül ÖZTÜRK

Protokol ve Davetli Koordinasyon

Derya YANIKÖMEROĞLU AKSU – Hülya UÇAK – Melisa SUNAR

Festival Kitapları ve Gazete Görsel Tasarım

Aynur KALKAN

Prodüksiyon

Gürkan Büyükturan

Operasyon Ekibi

Nesrin BÜYÜKTURAN – Ayfer ANDAÇ – Pınar ÜNLÜCÖMERT

Gösterim Ekibi

Serhat SEZGİN – Serhat ŞATIR – Sinan NEFES

Ertuğrul TARIM – Şafak KARACA

Projeksiyon ve Ses Teknik

Sinan SAĞAR

Çeviri

Nükhet KANTÜRK

Altyazı Operatörleri

Muhittin YAKIŞIKLI – Payan Ece ÖZÇETİN – Çağla Beyza ŞERİT

Çevirmenler

Ece Nihal KARLUK – Demet KENAR – Burak PATAN

Ege KAYALAR – Burcu ŞAHİNLİ – Nermin SAATÇİOĞLU

Şirin BAYKAN – Selen AKHUY – Fehmi SUDA

Açık Hava Gösterimleri Koordinatörü

Hasan Hüseyin SOLMAZ

Açık Hava Gösterimleri Koordinatörlüğü

Koray Diker - Halit Kerem Öztekin - Atakan Özdemir

Sibel DEMİREL – Seçil ESENKURT – Rabia BATMAN

İlknur SAĞLAMGÖNCÜ – Taylan ÇOKSEYREK – Umut UÇAN

Ayaz Remzi FİLAZİ – Yasemin SARIYILDIRIM – Arda SAYAR

Erhan ALTINIŞIK – Aziz AKSOY

Ulaşım - Konaklama Koordinatörü

Burak KARAVELİ

Eren ORMANLI

Büşra Kalpakoğlu ÇALIŞKAN

Ulaşım - Konaklama Sorumlusu

İlayda KÜÇÜK – Feray KİRİŞ – Serdar GÜLER

Vtr Ekibi

Emrullah TUNA

Artvative

Sosyal Medya

Artvative

Bilişim & Web Tasarım Koordinasyonu

Altay ÜLGEN

İDARİ MALİ ŞLER

Finans ve Sponsor Hizmetleri Koordinatörü

Hüda YÜCEOL

Finans Sorumlusu

İhsan AVŞAR

Satın Alma Sorumluları

Bahri ALADAĞ – Gülten KIZILELMA

Yazı İşleri Ekibi

Elif ÖZGÖNÜL– Mediha ÖZVEREN – Mehmet İÇİNGİR

Ulaşım

Erol NURLU - Koray KARAKUŞ

Süleyman SAYMAN - Şehmus ÖZÇELİK

Festival Destek Ekibi

Azzet LÖKTAY

Özlem YILDIRIM